Veronika

Vyštudovala som medzinárodné vzťahy na Ekonomickej Univerzite v Bratislave a následne pracovala v korporáte.

Počas materskej s dvomi deťmi sa mi do rúk dostalo mnoho kníh o výchove, vzťahoch s deťmi a objavila som tak svoju vášeň pre psychológiu. Po materskej som sa do korporátu vrátiť nevedela a veru ani nechcela.

Hľadala som niečo, čo ma bude tešiť a predovšetkým niečo, čo mi bude dávať zmysel. Chcela som pracovať s ľuďmi a byť druhým nápomocná. A to sa mi podarilo! Rovno dva krát. :)

Momentálne pôsobím ako lektorka Play Wisely, kde pracujem s detičkami, ktorých napredovanie môžem sledovať priamo na vlastné oči a práca s nimi má veľmi teší. V Pezinskom centre Múdreho hrania som spoznala Veve, ktorá ma do sveta "Playka" zasvätila. Keď som sa dozvedela o jej projekte Dúhovka, lákalo ma stať sa jej súčasťou. Potešilo ma, že sa to podarilo aj keď sama nie som špeciálny či liečebný pedagóg. Teší ma, že môžem Dúhovke pomáhať svojimi organizačnými schopnosťami spoza počítača, plánovať úvodné terapie či poskytovať základné informácie rodičom, ktorí u nás hľadajú možnosti pre svoje detičky. Mám nesmiernu radosť z toho, ako spoločná práca tímu Dúhovky zlepšuje kvalitu života detí, ktoré u nás môžu napredovať.

V Dúhovke sa cítim presne tak ako som sa vždy v práci cítiť chcela. Obklopená ľuďmi, ktorých ich práca napĺňa, robia ju s láskou a ktorí sú skvelými kolegami.

Ďakujem Veve za túto možnosť byť súčasťou Dúhovky z jej zákulisia.